№
|
Filial
|
F.I.Sh.
|
Lavozimi
|
Kabul kuni
|
Kabul vaxti
|
1
|
Bosh ofis
|
Burxanov Bobur Nodirxanovich
|
Rais
|
Juma
|
10:00 dan 12:00 gacha
|
Numanova Olьga Leonidovna
|
Raisning birinchi oʻrinbosari
|
Seshanba
|
10:00 dan 12:00 gacha
|
Salimov Pulat Timurovich
|
Rais oʻrinbosari
|
Dushanba
|
10:00 dan 12:00 gacha
|
Xojiyev Dilshod Murataliyevich
|
Rais oʻrinbosari
|
Chorshanba
|
10:00 dan 12:00 gacha
|
Djurayev Baxtiyorjon Samadovich
|
Rais oʻrinbosari
|
Chorshanba
|
10:00 dan 12:00 gacha
|
2
|
Amaliyot boshqarmasi
|
Tillashayxov Shamsiddin Sayfitdinovich
|
Amaliyot boshqarmasi boshligʻi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Kasimbekov Sarvar Kabildjanovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Yangiyev Alisher Yusubdjanovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
3
|
Shayxontohur filiali
|
Musayev Xafiz Agzamovich
|
Boshqaruvchi v.b.
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Ochilova Feruza Norkulovna
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Davronov Baxodir Abdukadirovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
4
|
Uchtepa filiali
|
Akramov Zafar Shuxratovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Badalbayev Ulugbek Axmatovich
|
Boshqaruvchisi birinchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Ganiyev Jaxongir Abdullayevich
|
Boshqaruvchisi ikkinchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Mengliyev Dilmurod Boboxonovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Ximmatov Farxod Uralovich
|
Yuriskonsulьt
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
5
|
Sergeli filiali
|
Inoyatov Shoxrux Shuxratovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Nizamov Jamoliddin Xayritdinovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Yangiboyev Rustam Berdiyarovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Saidov Ziyavuddin Jalolovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
6
|
Zangiota filiali
|
Musayev Baxtiyor Talibovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Axmedov Bexzod Shuxratovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Voxidov Abdukayum Abdumannobovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
7
|
Toshkent viloyat filiali
|
Shermatov Rasul Xusanovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Mamatov Suxbat Kamalovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Azimov Aziz Anvarovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
8
|
Andijon viloyat filiali
|
Ataboyev Fazlitdin Faxritdinovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Mamatov Adxam Axmedovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari v.b.
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Teshaboyev Sardor Shavkatovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari v.b.
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
9
|
Qoʻqon filiali
|
Issomiddinov Maʼsud Gofurovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Djalilov Muzaffar Shavkatovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Tolibjonov Bekzodjon Azizxon ugli
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
10
|
Namangan viloyat filiali
|
Abduraximov Maxmudjon Yusupaliyevich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Xudoyberdiyev Umidjon Toxirjonovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Obidov Abdurauf Aloxujayevich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
11
|
Fargʻona viloyat filiali
|
Ismoilov Burxonjon Baxromovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Saidxanov Dilshodjon Topivoldiyevich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Yunusov Abdullajon Abdukaxxarovich
|
Chakana biznes front ofis boʻlimi boshligʻi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
12
|
Qashqadaryo viloyat filiali
|
Usmonov Laziz Baxtiyorovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Karaxanov Anvar Chariyevich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Baymurodov Arslon Xanjarovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Rizokulov Mirolim Baxromovich
|
Korporativ kreditlash front-ofis boshligʻi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Murtazayev Bobir Kurbonovich
|
Chakana biznes front ofis boʻlimi boshligʻi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
13
|
Samarqand viloyat filiali
|
Klichev Israil Irisovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Toxtasinov Dilьshod Nurmamatovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Xalimov Zarruxjon Alisherovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
14
|
Buxoro viloyat filiali
|
Karayev Kaxramon Tojiyevich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Amonov Kamol Erkinovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Jabborov Baxriddin Muxiddinovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Urazov Sobir Elmuradovich
|
Bosh hisobchi
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
15
|
Navoiy viloyat filiali
|
Muxammedov Yunus Shavkatovich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Raxmatov Anvar Rustamovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Oltinov Jasur Jamolovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
16
|
Xorazm viloyat filiali
|
Yakubov Sardor Yuldashevich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Nazarov Xushnud Sapayevich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Atadjanov Jasur Atanazarovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
17
|
Qoraqalpogʻiston filiali
|
Tajetdinov Muxamatdin Turganbayevich
|
Boshqaruvchi
|
Har kuni
|
9:00 dan 11:00 gacha
|
Seytniyazov Azat Turdыbayevich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|
Reymov Ruslan Temirbekovich
|
Boshqaruvchi oʻrinbosari
|
9:00 dan 16:00 gacha
|